DJ na wesele

Początek naszej działalności datuje się na 2009 rok i wiąże bezpośrednio z rosnącą liczbą użytkowników internetu. Sami pamiętamy dobrze czasy, kiedy to radio internetowe było czymś mało popularnym, głownie dlatego, że samo zjawisko było Polakom nieznane. Teraz jednak rozgłośnie tego typu zdobywają coraz większą popularność. Dlaczego tak się dzieje?

Możemy na to pytanie odpowiedzieć na naszym przykładzie. Przede wszystkim – gramy co chcemy i nie ograniczają nas wymogi koncesyjne. Co więcej – nie emitujemy reklam. Nasze radio tworzymy z pasji, a nie dla zysków. Eliminujemy tym samym dwie kwestie, które najbardziej denerwują statystycznego słuchacza radia – słabe utwory podyktowane chęcią zysku czy koncesją, a także reklamy. Jeśli dodamy do tego fakt, że 95 procent emitowanych treści to muzyka – nieskromnie możemy napisać, że mamy zadatki na radio idealne.

Nie ograniczamy się co do rodzajów muzyki. Owszem, Dziupla miała być początkowo mocno ukierunkowana na jeden z gatunków, wyszliśmy jednak z założenia, że jest to działanie bezsensowe. Prawie każdy rodzaj muzyki ma coś dobrego do zaoferowania, a my wybieramy to, co najlepsze. Dlatego też uświadczycie u nas zarówno rock, rap, R&B, Reagge, jak i Dubstep.

Zachęcamy do przeanalizowania informacji zamieszczonych na naszej stronie. Zanim jednak zabierzecie się do dalszego czytania, zachęcamy, by już teraz zapuścić nasze radio. Na pewno umili ono każdą czynność 🙂

Powiązane