Wróżby z kart klasycznych

Na czym polega wróżenie z kart klasycznych?

Nie obędzie się bez talii kart, z której należy wybrać 24 karty (od 9 do asów). Po tej prostej czynności musimy rozsypać je obrazkami do dołu (najwygodniej będzie na płaskim blacie stołu), potasować, dokładnie wymieszać i wylosować. Wybieramy trzy karty, nadając im nieskomplikowane znacznie:

 • pierwsza oznacza przeszłość
 • druga odnosi się do teraźniejszości
 • trzecia nawiązuje do przyszłości

Aby dobrze odczytać, co chcą nam powiedzieć nasze karty, musimy się skupić i nie rozpraszać niczym innym, bo groziło by to pomyleniem znaczenia ukazanych znaków . Należy pamiętać przy tym, że wszystkie interpretacje sięgają najdalej sześć miesięcy w przyszłość.

Znaczenie poszczególnych kart

Aby poprawnie wróżyć z kart, trzeba wiedzieć co oznaczają. Kiery (czyli serca) mówią o relacjach, uczuciach i emocjach. Karo (dla niewtajemniczonych tak zwane dzwoneczki), odnoszą się do dziedziny finansów. Trefle (żołędzie) przewidują jak potoczy się nasze życie prywatne i zawodowe, a piki to sprawy zdrowotne.Wróżby z kart

ODCZYTANIE WRÓŻBY NA PRZYKŁADZIE KART KARO:

 • siódemka – niezbyt pomyślna wróżba. Oznacza brak porozumienia z osobami znajdującymi się w naszym otoczeniu, które będą próbowały nas oszukać i wykorzystać nasze pieniądze.
 • ósemka – można odetchnąć z ulgą i uśmiechnąć się promiennie, gdyż sytuacja finansowa ulegnie znacznemu poprawieniu!
 • dziewiątka – pora uzbroić się w cierpliwość i przygotować na spore opóźnienia w otrzymaniu wpłaty. Może się też zdążyć, że tym razem wcale jej nie otrzymasz.
 • dziesiątka – ostrożność to wielka cnota! Jeśli posłuchasz rozsądku, wzbogacisz się, jeżeli jednak ulegniesz pokusom serca, prawdopodobnie stracisz wiele pieniędzy.
 • walet – młody singiel o pociągającej aparycji? Lepiej się odsunąć i nie grzebać kijkiem w tym ognisku, bo bardzo łatwo się sparzyć. Ten wolny duch może złamać ci serce, a przy okazji znacznie wyszczuplić portfel.
 • dama – fałsz i zazdrość.. tak często mamy z nimi do czynienia we współczesnym świecie.. Uważaj na kobiety, które uważasz za swoje dobre koleżanki, bo pozory często mylą. Mogą rozpuścić plotki, które podziałają na twoją niekorzyść.
 • król – dobrze jest mieć porządny fach w ręku, jednak unikaj mężczyzn, którzy noszą w pracy uniform, ponieważ ta znajomość może przynieść więcej szkody niż pożytku. Posiądziesz jakąś istotną informację, która wywrze na tobie spory wpływ. Pilnuj się jednak, aby nie poddać się zbytnio emocjom. Osoby o uśpionej czujności dużo łatwiej zwieść i oszukać.

Wróżby nawet dla początkujących

Wróżenie z kart klasycznych nie jest skomplikowane. Zainteresowane osoby będą mogły w ten sposób poznać odpowiedzi na nurtujące ich pytania bez wychodzenia z domu i zostawiania napiwków wróżce. Zajęcie to może urozmaicić nie jeden spokojny wieczór!

 

 

 

 

Autor

 • Od wczesnych lat wykazywał zainteresowanie programowaniem i tworzeniem stron internetowych. Ciągle rozwijał swoją pasję, by stać się najlepszym. Po latach spędzonych na nauce pracuje w znanej firmie IT. jego hobby to tworzenie stron, na których dzieli się wiedzą i doświadczeniem.

2 komentarze

 1. woźniak pisze:

  Wpływ kart na nasze życie został stwierdzony przez wiele osób zajmujących się tematyką wróżb. Dzięki kartom możemy dowiedzieć się, co czeka nas w przyszłości. Nasze losy zapisane w gwiazdach możemy odkryć nie tylko z pomocą horoskopów.

 2. rokitek pisze:

  Zamiast wróżb z kart klasycznych preferuję wróżby z kart tarota. To dlatego, że klasyczne karty kojarzą mi się bardziej z hazardem, niż z przepowiadaniem przyszłości. Natomiast tarot ma tę niespotykaną energię, która ukazuje nasze przyszłe losy.

Dodaj komentarz